استفاده از سازه‌های نمایشگاهی پرتابل، حضور موفق در یک نمایشگاه یا  همایش را برای سازمان‌ها پدید می‌آورد. فارغ از المان‌های مختلفی که در یک رویداد بر جذب مخاطب تاثیر می‌گذارند. شکل و ظاهر غرفه اولین عاملی است که مخاطب را جذب می‌نماید.

زمان و هزینه‌های زیاد در بخش غرفه‌سازی اصطلاحا خودساز باعث شده که بسیاری از مشتریان بخواهند از سازه‌های از پیش ساخته‌ای استفاده نمایند. که بتوانند به راحتی با خود حمل کرده و در نمایشگاه‌های بعدی نیز از آن استفاده نمایند و اصطلاحاَ یک‌بار برای همیشه هزینه کنند. با در نظر داشتن عامل زمان، مکان برگزاری و بودجه اختصاص یافته برای یک نمایشگاه سازه‌های پرتابل مناسب‌ترین گزینه برای شرکت در یک نمایشگاه، همایش و رویداد هستند.

نصب سریع و آسان، چیدمان سریع، قابلیت استفاده در نمایشگاه‌های دیگر. جابجایی آسان، حجم کم و قابلیت پوشش‌دهی مورد نیاز غرفه با امکان نورپردازی از جمله مزایای استفاده از این سازه‌ها می‌باشند.

پاپ آپ:

پاپ آپ یکی از رایج‌ترین استندهای نمایشگاهی است، استندی در اندازه‌های متفاوت که پوسترهای چاپ شده بر روی آن به وسیله مگنت نصب می‌شوند. پاپ‌آپ‌ها نقش مهمی در اطلاع‌رسانی و تبلیغات کنفرانس‌ها، متروها، فرودگاه‌ها، پس‌زمینه فضاهای نمایشگاهی، مراکز تجاری، پاساژها و … دارند. پاپ آپ دارای اسکلتی آلومینیمی بوده که به وسیله خط‌کش استیل به صورت مگنتی، ساعتی و یا ریلی به یکدیگر متصل می‌شود.

سایز پاپ آپ بر حسب تعداد خانه‌های شبکه‌ای کنار هم که ماژول نام دارد قابل تغییر است. برای نورپردازی پاپ آپ می‌توان از پروژکتور استفاده نمود.

پاپ‌آپ‌ها در اندازه‌های ۳*۳ (۳۴۴*۲۳۰ سانتی متر) ۳*۴ (۴۱۴*۲۳۰ سانتی متر) و… موجود می‌باشند.

 

پاپ‌آپ

                                                                 پاپ‌آپ

میز کانتر:

میز کانتر از سازه‌های نمایشگاهی پرتابل در غرفه‌های نمایشگاهی است که جهت ارائه اطلاعات کالا و خدمات مورد استفاده می‌باشد. تفاوت اصلی آن با میزهای دیگر قابلیت نصب یک اثر چاپی و همچنین قابل حمل بودن آن می‌باشد.، کاربرد اصلی این کانتر در غرفه‌های نمایشگاهی، سالن‌ها، فروشگاه‌ها، فرودگاه‌ها و …  است. همینطور جهت پاسخگویی به مخاطبین و همچنین برگزاری سمپلینگ‌های مختلف استفاده می‌شود. کانترها نیز به مانند پاپ‌آپ از یک اسکلت آلومینیومی ساخته شده‌اند که بوسیله خط‌کش‌هایی به یکدیگر متصل می‌شوند، و یک صفحه با جنس MDF و یا PVC تاشو بر روی آنها قرار می‌گیرد.

میز کانترها در ابعاد ۲*۱ (کانتر کوچک) و همچنین ۲*۲ (کانتر بزرگ)  و ۱۸۶*۸۰ (کانتر ECO) موجود می‌باشند، میزهای کانتر تاجدار ساخته شده از جنس پی وی سی معمولاً برای سمپلینگ‌ها استفاده می‌شوند.

میز کانتر

میز کانتر

 

 

استند رول آپ:

رول آپ نوعی استند است که دارای یک پایه آلومینیومی و ستونی به صورت عمودی می‌باشد، کار چاپی در این سازه لوله شده و توسط یک فنر درون پایه آلومینیومی جمع می‌شود، رول‌آپ‌ها در هنگام نصب فضای کمتری اشغال می‌نمایند و در زمان بسیار کوتاهی نصب می‌شوند.

رول‌آپ‌ها در دو نوع ثابت و متغییر می‌باشند.

و با اندازه‌های رایج ۲۰۰*۹۰، ۲۰۰*۸۵ و ۲۰۰*۸۰ سانتی‌متر موجود می‌باشد.

رول آپ

استند:

استندها سازه‌هایی سبک هستند که انواع چاپ با مدیاهای متفاوت از پلات و لمینیت تا بنر بر روی آنها نصب می‌شوند. استندها با شکل‌های مختلف و به دو صورت ثابت و متغیر موجود می‌باشند.

رایج‌ترین اندازه استندها ۲۰۰*۹۰ سانتی‌متر می‌باشد.

هنگام سفارش محصولات نمایشگاهی به این نکته توجه کنید:

که در فضای باز روکش لمینت براق هرچند درخشندگی رنگ‌ها را حفظ می‌کند، اما به دلیل ایجاد انعکاس نور، باعث می‌شود محصول چاپی به خوبی دیده نشود. روکش لمینت مات نیز درخشندگی کمتری داشته، اما نور را منعکس نمی‌کند.

استند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *