چاپ جعبه برای بسته‌بندی محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرد، متریال بسته‌بندی‌های محصولات مختلف باتوجه به محتویات درون جعبه می‌تواند متفاوت باشد.

متریال مناسب برای چاپ جعبه:

مقواهای گلاسه و اینوربرد از متریال‌های مناسبی هستند که برای چاپ جعبه مورد استفاده قرار می‌گیرند. اینوربرد از مقواهایی است که از مواد غیر بازیافتی ساخته می‌شود به همین دلیل برای بسته‌بندی محصولات بهداشتی و خوراکی بیشتر از این مقوا استفاده می‌شود. از آنجایی که بیشترین کاربرد اینوربرد برای تولید جعبه و بسته بندی است در ابعاد بزرگ ‌تر از ۱۰۰*۷۰ نیز این مقوا موجود است به دلیل این که گسترده‌ی بعضی از جعبه‌ها ممکن است از سایز ۱۰۰*۷۰ بیشتر باشند. برای بسته‌بندی‌ها نیز مانند سایر کارهای چاپی می‌توان از روکش مناسب برای افزایش مقاومت در برابر عوامل محیطی استفاده کرد.

ابعاد مناسب برای جعبه:

ابعاد مناسب از آیتم‌هایی است که باتوجه به محصول و کارکرد جعبه در نظر گرفته می‌شود. منظور از کارکرد جعبه این است که وجه زیبایی یا کاربردی آن در نظر گرفته شده است. ممکن است در بعضی از محصولات بسته‌بندی صرفا جنبه‌ی زیبایی مد نظر باشد، اما ممکن است در بعضی از محصولات وجه کاربردی در نظر گرفته شود و بسته‌بندی وظیفه‌ی محافظت از محصول را داشته باشد.

چاپ جعبه و ساخت باکس به روش هارد کاور در مجتمع کوفا:

  • نوع چاپ: افست
  • جنس مقوا: اینوربرد ۲۲۰ گرم
  • روکش: سلفون مات

برای استعلام قیمت و چاپ جعبه کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *