چاپ فلکسی فیس یا همان فلکسی نوعی فرمت چاپی است که برای سردر تابلو فروشگاه‌ها، مغازه‌ها، بیلبورد و تابلوهای محیطی و به طور کلی تابلوهایی که لامپ مهتابی دارند کاربرد دارد. در واقع فلکسی به جنسی گفته می‌شود که نور را از خود عبور داده و گزینه بسیار مناسبی برای جایگزینی تابلوهای قاب پلاستیکی می‌باشد. به دلیل هزینه پایین آن و قابلیت به روز کردن تابلو، بهترین گزینه نسبت به باقی موارد چاپی در ابعاد بزرگ است. گرماژ آن بین ۱۸ تا ۲۰ انس است که بسته به نوع کار و مقاومت نصب در محل مورد ‌نظر انتخاب می‌شود. از تفاوت‌های عمده بنر و تابلو فلکس، توانایی عبور نور از جنس فلکس می‌باشد. همین امر باعث کاربرد عمده فلکس در فضاهای تاریک و شب‌ها، در عین کاربرد در فضاهای روشن و نور روز و فضاهای بسته نمایشگاهی می‌شود.

چاپ فلکسی

مزیت چاپ فلکسی:

بنر به لحاظ ساختاری دارای این خصوصیت نیست. در نتیجه برای تابلوهایی که نیازی به نور از پشت یا بکلایت ندارند. بنر انتخاب مناسبی خواهد بود و توسط پروژکتور می‌توان نور مورد نیاز بنر را مهیا کرد.

از مزیت‌های دیگر تابلوهای فلکسی مقاومت آن‌ها در برابر نور آفتاب و گرمای شدید می‌باشد که همین مورد باعث شده تابلو فلکس در تمام مناطق و شرایط جوی مورد استفاده و محبوب باشد.

در نظر داشته باشید که به خاطر وجود لامپ مهتابی داخل تابلو، فلکسی معمولا کمی تیره‌تر از بنر چاپ می‌شود.

زیرا اگر مانند بنر چاپ شود در طول شب که مهتابی داخل تابلو روشن می‌شود کار چاپ شده شما تا حد زیادی روشن و بی رنگ و رو خواهد شد.

برای استعلام قیمت چاپ فضای خارجی کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *