استند نمایشگاهی پاپ‌آپ از سازه‌‌های قابل حمل می‌باشد که نصب آسانی دارد و عمده‌ی کاربرد آن در فضاهای نمایشگاهی، تبلیغاتی و… است.

در زمان طراحی پاپ آپ می‌توانید باتوجه به فضایی که در اختیار دارید، میزان اطلاعات و بودجه یکی از سایزها را انتخاب کنید،مجتمع چاپ کوفا با در قرار دادن سایزبندی‌ها و راهنمای طراحی پاپ آپ در سایت این امکان را برای شما طراحان فراهم کرده تا بتوانید به راحتی فایل خود را برای چاپ آماده کنید، این سایزبندی‌ها در دو فرمت PSD و AI قابل دسترسی هستند.

مزیت‌های استند تبلیغاتی پاپ‌ آپ:

  • مورد استفاده در غرفه‌های نمایشگاهی: برای مثال از سازه‌ پاپ آپ می‌توان در غرفه‌های نمایشگاهی برای ایجاد فضای مناسب برای عکاسی و چیدمان غرفه استفاده کرد
  • استفاده در  همایش‌ها، وبینیارها برای چیدمان بهتر فضا
  • استفاده جهت تبلیغات در فضاهای تجاری و…
  • وزن سبک و مقاومت بالا: از مزیت‌های دیگر سازه‌های نمایشگاهی وزن سبک و مقاومت بالا است که سبب شده تا حمل و نقل آسانی داشته باشند، به طوری که کل سازه به راحتی درون یک کیف برزنتی قرار می‌گیرد.
  • استفاده مجدد: سازه‌های نمایشگاهی این امکان را برای ما فراهم کرده تا بتوانید چندین دفعه از آن‌ها استفاده کنید، فقط کافی است که در دفعات بعدی فقط طرح جدید را به چاپ برسانید و بر روی همان سازه نصب کنید، این کار می‌تواند سبب کاهش هزینه‌های چاپی شود.

متریال‌های مناسب برای پاپ آپ:

متریال پیشنهادی مجتمع کوفا برای چاپ پاپ آپ، مقوا کوتد می‌باشد که کیفیت و  مقاومت خوبی دارد. ما در مجنمع چاپ کوفا تلاش می‌کنیم از بهترین متریال موجود در بازار استفاده کنیم، زیرا استفاده از متریال باکیفیت توسط چاپخانه در خروجی نهایی کار تاثیرگذار خواهد بود.

چاپ پاپ آپ

لینک دانلود فایل:

با دانلود این فایل فشرده و خارج کردن آن از حالت زیپ می‌توانید از فایل پاپ‌آپ ۳×۵ استفاده کنید.

برای استعلام قیمت و ثبت سفارش پاپ آپ کلیک کنید.

روش نصب استند تبلیغاتی پاپ آپ:

وزن سبک و مقاومت سازه‌ها سبب شده تا نصب آن‌ها نیز آسان باشد، سازه‌ی پاپ از خانه‌های مربعی تشکیل شده که لت‌های تبلیغاتی به راحتی پس از چاپ با استفاده از مگنت بر روی سازه نصب می‌شوند. در ویدیوی زیر می‌توانید مراحل نصب پاپ آپ را مشاهده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *