میز کانتر از سازه‌های پرکاربرد و قابل حمل نمایشگاهی است که می‌تواند نقش موثری در چیدمان غرفه‌ها و تبلیغات‌شان داشته باشد. اگرچه از میز کانتر بیشتر جهت تبلیغات استفاده می‌شود، اما به غیر از نمایشگاه‌ها در فضایی مانند فروشگاه‌ها که قصد معروفی یک محصول جدید به مشتریان را دارند، هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما همچنان کارکرد یک میز را دارد و به راحتی می‌توانید اشیاء مورد نظر خود را روی آن قرار دهید. سازه‌ی اصلی میز طوری است که در قسمت پشت آن فضایی برای قرار دادن اشیاء غیر ضروری وجود دارد.

مزیت چاپ میزکانتر:

  • وزن سبک و مقاومت بالا
  • سازه‌ی ‌این میز طوری است که به راحتی جمع می‌شود و درون یک کیف برزنتی قرار می‌گیرد و امکان حمل و نقل آسان را برایمان فراهم می‌کند.
  • اگر از میز کانترهای به درستی استفاده شود می‌تواند نقش موثری در تبلیغات برند یا کسب و کار در نمایشگاه‌ها داشته باشند. این روش تاثیر بسیاری زیادی در تبیلعات محیطی شما برای جلب مخاطبین دارد. و می‌تواند در نمایشگاه‎‌ها جلوه‌ی خاصی به غرفه‌ی شما بدهد.

سازه‌ی میز کانتر:

میز کانتر از سه بخش تشکیل شده است:

  • یک بخش شبکه‌ای شکل است که جنس آن از آلومینیوم است.
  • قسمت دیگر پایه‌های اصلی میز هستند که از جنس آهن می‌باشند.
  • و بخش آخر میز قسمت روی آن است که از جنس MDF می‌باشد.

 

روش نصب میز کانتر:

روش نصب میز نمایشگاه بسیار آسان است وو به وسیله چند قطعه آهن‌ربا متریال چاپ شده به راحتی بر روی سازه قرار می‌گیرد. در آخر هم قسمت MDF بر روی میز قرار می‌گیرد.

فایل نمونه کانتر در ابعاد ۲۰۴*۹۴ سانتیمتر برای طراحی:

چاپ سازه‌های نمایشگاهی

متریال مناسب برای چاپ میز کانتر:

مقوا کوتد از متریال‌‌های مناسب هست که برای میز نمایشگاه به کار می‌رود، متریال کوتد می‌تواند مقاومت و کیفیت خوبی در چاپ به ما بدهد. برای ماندگاری بیشتر آن‌ها می‌توان از روکش لمینت استفاده کرد، روکش لمینت سبب می‌شود که ماندگاری متریال چاپ شده افزایش پیدا کند و همچنین قابلیت ضد آب بودن نیز به آن می‌دهد.

لینک دانلود فایل میز کانتر:

با دانلود این فایل فشرده و خارج کردن آن از حالت زیپ می‌توانید از آن استفاده کنید.

برای استعلام قیمت میز کانتر در سایت کوفا به صورت آنلاین کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *