در حوزه تبلیغات رسانه محیطی هر روز شاهد ظهور ابزارهای جدید تبلیغاتی هستیم که از گوشه و کنار جهان وارد شهرهای بزرگ و کوچک می‌شود. لمپوست بنرها امروزه بخش جدایی ناپذیر هر منظره شهری است. آن‌ها نه تنها به زیبایی بصری شهر کمک می‌کنند بلکه ابزاری ارزشمند برای نمایش انواع آگهی‌ها هستند، جایی که چهارراه‌ها و تقاطع‌ها دیگر فضایی برای نصب بیلبوردها و سازه‌های بزرگ تبلیغاتی ندارند،

لمپوست بنرها ابزاری مناسب برای شرکت‌های تبلیغاتی و صاحبان آگهی می‌باشند، خیلی از مواقع لمپوست بنرها کاربردی غیر از کسب و کار دارند و بیشتر به منظور اطلاع رسانی از جشن‌ها و رویدادهای فرهنگی یا حتی افتتاحیه‌های بزرگ استفاده می‌شوند.

 

نمونه‌ای از لمپوست بنر

 

این محصولات در قطعی متفاوت از بنرها، به صورت عمودی و متصل به تیر چراغ یا دیوار نصب می‌شوند. همچنین در بسیاری از موارد می‌توان به صورت تکرار شونده در طول خیابان یا بزرگراه طراحی و نصب شوند. جنس آن مانند بنرهای عادی است که توسط دو بازو از بالا و پایین نگه داشته می‌شود. همچنین این بنرها دو طرفه هستند که می‌توان دو طرح متفاوت داشت بدون اینکه طرح طرف دیگر سایه بیندازد یا دیده شود. برای طراحی لمپوست ایده‌های زیادی می‌توان به کار برد که به دلیل نوع کاربرد مکانی آن جاذبه بیشتری پیدا خواهد کرد و بازده بالایی در امر تبلیغات دارد.

 

برای استعلام قیمت چاپ فضای خارجی کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *