رول آپ نوعی استند است که دارای یک پایه آلومینیومی و ستونی به صورت عمودی می‌باشد. کار چاپی در این سازه لوله شده و توسط یک فنر درون پایه آلومینیومی جمع می‌شود. رول‌آپ‌ها در هنگام نصب فضای کمتری اشغال کرده و در زمان بسیار کوتاهی نصب می‌شوند.

در چاپ رول آپ (که از سازه‌های نمایشگاهی پرتابل است) برای آنکه طرحتان با بهترین کیفیت ممکن چاپ شود، توصیه می‌کنیم نکات زیر را مطالعه نموده و از آن‌ها در طراحی خود استفاده کنید:

  • ارتفاع رول آپ در هر عرضی که مد نظر شماست باید ۲۱۰ سانتی‌متر باشد.
  • در مجتمع کوفا رول آپ در عرض ۱۲۰ و ۱۵۰ فقط روی سولیت چاپ می‌شود.
  • به فاصله ۱۵ سانتی‌متر در پایین کار، نباید هیچ اطلاعات یا مطلب مهمی نوشته شود چون داخل رول رفته و دیده نمی‌شود. اما رنگ را تا پایین ادامه دهید.

 

فایل نمونه رول آپ در ابعاد ۲۱۰*۸۰ سانتی‌متر برای طراحی:

رول آپ 210*80

با دانلود این فایل زیپ و خارج کردن آن از حالت فشرده، می‌توانید هر یک از فایل‌های آماده ایلوستریتور، فتوشاپ و یا کورل را باز نموده و با توجه به راهنمای آنها طرح خود را در آن فایل جاگذاری کنید.

پیشنهاد کوفا برای انتخاب متریال مناسب:

کوتد ۱۸۰ گرم با لمینت گرم مات یا براق.

اگر به دنبال کیفیتی بهتر برای کاری به خصوص می‌گردید، باید بدانید کاغذ PP فضای داخلی با روکش لمینت سرد شنی، می‌تواند جلوه خاصی به محصول ‌ببخشد.

نکته مهم:

فایل خود را حتما در یکی از فرمت‌های JPEG, TIFF, PDF ارسال کنید.

بهترین و مناسب‌ترین فرمت جهت ارسال فایل چاپی PDF می‌باشد. اما نکته‌‌‌ای که باید به آن دقت کرد این است که گاهی در برخی از نرم‌افزارهای طراحی برای جلوگیری از بهم‌ریختگی متون، بهتر است که قبل از چاپ، آنها را از حالت متن به آبجکت تبدیل کنیم.

اگر نمی‌دانید در نرم‌افزارهای کورل، ایلوستریتور و ایندیزاین متن را چگونه به تصویر تبدیل کرده و از فایل خود با فرمت PDF خروجی بگیرید، اینجا را بخوانید.

 

  • برای استعلام قیمت رول آپ کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *