اکوسالونت و تفاوت آن با سالونت، در خطر مواد شیمیایی اولیه که در جوهرهای دستگاه سالونت وجود دارد، باعث شد تا با حذف حلال‌های خطرناک و مضر که هم به سلامت افراد و هم محیط زیست آسیب وارد می‌کرد، جوهرهای جدید اکوسالونت روی کار بیاید. دستگاه اکوسالونت که برای چاپ با کیفیت بسیار بالا بر روی انواع متریال مورد استفاده قرار می‌گیرد. و امروزه به عنوان چاپ ایده آل و مدرن از آن یاد می‌شود، به دلیل اینکه در آن از جوهرهای بدون بو و دوست‌دار محیط زیست استفاده می‌شود، به این نام معروف است.

مزیت‌های چاپ اکوسالونت:

برتری دیگر این دستگاه نسبت به دستگاه سالونت در کیفیت بالای تصاویر چاپی است. به طوری که تصاویر چاپ شده با دستگاه سالونت صرفا برای نمایش از فواصل یک متر و کمتر مناسب است. در حالی‌ که کاربرد چاپ اکوسالونت چنین نیست. به بیان دیگر دستگاه‌های سالونت عموما برای چاپ تصاویر و نوشته‌های بزرگ مناسب هستند. در صورتی‌که دستگاه اکوسالونت تصاویر، نوشته‌ها و جزئیات ریز را به خوبی نشان می‌دهد. یکی دیگر از مزایای آن، این است که سطح چاپ شده با جوهرهای اکوسالونت در برابر آب، گرد و خاک، سایش و خراش بسیار مقاوم است.

 

دستگاه اکوسالونت

کاربردهای جوهر اکوسالونت:

کاربردهای عمده جوهر اکوسالونت در چاپ CD به صورت مستقیم و بدون نیاز به CD Printable و ورنی برای ضدآب کردن آن. تولید کاغذ دیواری‌های مقاوم و ضدآب، چاپ استیکر اتاق کودک، و چاپ نقوش روی بوم (Canvas) و پارچه و … می‌باشد. همچنین از آنجایی که جوهر استفاده شده در دستگاه‌های اکوسالونت برای استفاده در محیط‌های خارجی نیز بدون هیچ مشکلی کاربرد دارد، می‌توان با استفاده از آن به چاپ بنرهای تبلیغاتی در ابعاد بزرگ و با کیفیت و رزولوشن بالا دست پیدا کرد. از دیگر مزیت‌های جوهرهای اکوسالونت می‌توان به ثبات نوری بالا، شفافیت، بدون بو بودن آن، رزولوشن بسیار بالا، قیمت مقرون به صرفه و … اشاره کرد.

برای استعلام قیمت چاپ فضای خارجی کلیک کنید.

در ویدیوی زیر می‌توانید روند چاپ فضای خارجی و داخلی در مجتمع کوفا را مشاهده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *